Výstavy

 

Datum

Výstava

Rozhodčí

Třída

Hodnocení

Posudek

9.5.2009 Klubová výstava Hluboká nad Vltavou Anee Woodcock Mladých Velmi dobrý  
23.5.2009 MVP Litoměřice Božena Ovesná Mladých Výborný Posudek
24.10.2009 MVP České Budějovice Marián Novák Mladých Výborný Posudek
8.5.2010 Klubová výstava Čské Budějovie Josephine Glynn Mezitřída Výborný  
4.9.2010 Krajská výstava Rybníky Zdena Jílková Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz Posudek
5.3.2011 Oblastní výstava psů Čské Budějovice František Pasák Otevřená Výborný 2 Posudek
8.5.2011 Speciální výstava Humpolec Karlo Bala Otevřená Výborný Posudek
11.6.2011 46. Podbrdská krajská výstava Rokycany Otakar Vondrouš Otevřená Výborný 2 Posudek
13.8.2011 Krajská výstava Kladno Josef Němec Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz Posudek
3.9.2011 Krajská výstava Rybníky Vladimír Adlt Otevřená Výborný 4 Posudek
11.9.2011   Krajská výstava Týn nad Vltavou

Miroslav Václavík

( Otakar Vobdrouš FCI skupina )

Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz,  3. nejkrásnější pes VIII FCI skupiny Posudek
8.10.2011 MVP České Budějovice M. Gyárfás (H) Otevřená Velmi dobrý Posudek
5.11.2011 MVP Praha Miroslav Václavík Otevřená Velmi dobrý Posudek
3.3.2012 XVII. Jihočeská oblastní výstava

Vladimír Adlt

(Leoš Jančík FCI skupina)

Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, 3. nejkrásnější pes VIII FCI skupiny Posudek
21.4.2012 VIII. Hlubocká krajská výstava MVDr. František Šimek Otevřená Výbrný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Nejkrásnější pes VIII. FCI skupiny Posudek
26.5.2012 MVP Litoměřice Petr Studeníky Otevřená Dobrý Posudek
9.6.2012 47. Podbrdská krajská výstava Rokycany Vladimír Adlt Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy  
30.6.2012 NVP Klatovy Miroslav Václavík Otevřená Výborný 2 Posudek
11.8.2012 Krajská výstava Kladno Iuza Beradze (GEO) Otevřená Výborný 1, Vítez třídy Posudek
1.9.2012 Krajská výstava Rybníky Vladimír Adlt ( Olga Dolejšová FCI skupina) Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Nejkrásnější pes VIII. FCI skupiny  Posudek
9.9.2012 Krajská výstava Týn nad Vltavou Miroslav Václavík Otevřená Výborný 2  
2.3.2013 Oblastní výstava psů Čské Budějovice

Vladimír Adlt ( MVDr. František Šimek)

Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz, Nejkrásnější pes VIII. FCI skupiny  
20.4.2013 IV. Hlubocká krajská výstava Iuza Beradze Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, 2. Nejkrásnější pes VIII. FCI skupiny  
8.6.2013 48. Podbrdská krajská výstava Rokycany Lenka Frnčová Otevřená Výborný 1, Vítez třídy, Krajský vítěz  
13.7.2013 Klubová výstava Uhřiněves František Korda Otevřená Výborný 2 res.CAC  
10.8.2013 Krajská výstava  Kladno Josef Němec Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz  
11.8.2013 Krajská výstava  Týn nad Vltavou MVDr. František Šimek Otevřená Výborný 3  
24.8.2013 NVP Mladá Boleslav František Pasák Otevřená Výborný 3  
31.8.2013 Krajská výstava Rybníky Lenka Frnčová Otevřená Výborný 1, Vítěz třídy, Krajský vítěz, Nejkrásnější pes VIII. FCI skupiny  
29.9.2013 Oblastní výstava retrieverů Konopiště Zdena Jílková Otevřená Velmi dobrý 4  
13.4.2014 NVP Ostrava Ing. František Korda Otevřená Výborný 1, CAC  
28.6.2014 NVP Klatovy Lenka Frnčová Otevřená Výborný 1, CAC